كرم هاي ضد آفتاب چيست؟

خريد وفروش انواع زيورالات از جمله انگشتر

كرم هاي ضد آفتاب چيست؟

۱۹۱ بازديد

گر شما مي خواهيد شما جامع و ساده با كرم هاي ضد آفتاب آشنا, ما مي توانيد ذخيره عكس با پنجره و نور خورشيد شما بايد نقطه از زماني كه پنجره باز است و به راحتي نور خورشيد وارد خانه مي شود و در دراز مدت به تغيير شكل پود فرش و پرده شما آسيب مي كند و اين امر منجر به فرسايش مي شود. در حال حاضر ، هنگامي كه پنجره را ببنديد ، هيچ تابش نور مستقيم خورشيد را نمي بينيد ، همان به دوام بسياري از لوازم خانگي شما كمك خواهد كرد.

استفاده از كرم هاي ضد آفتاب بر اساس سليقه و نظر شما مي تواند بسيار قابل قبول و زيبايي را به شما در طول زمان در برابر حفاظت از اشعه ماوراء بنفش نور خورشيد است. اشعه ماوراء بنفش به طور مستقيم لايه بيروني پوست ، كه اجازه مي دهد تا پوست شما ، باعث آفتاب سوختگي پوست صورت تاثير مي گذارد. براي همين منظور براي حفاظت از زيبايي و سلامت پوست شما است به شما توصيه مي كنيم از استفاده از كرم هاي ضد آفتاب به طوري كه خطر ابتلا به بيماري هاي پوستي مانند كك و مك ، MiG ،  آفتاب سوختگي ، ايجاد يك نقطه سرطان پوست و پوست براي جلوگيري از. در مقاله بعدي ما سعي مي كنيم شما را بيشتر با كرم هاي ضد آفتاب و دلايل استفاده از آنها آشنا كنيم. با ما باشيد اگر زيبايي مهم ترين دارايي براي زندگي شما است.
مزاياي كرم هاي ضد آفتابكرم هاي ضد آفتاب براي پوست خشك و طبيعي و حساس در دسترس است. همچنين شما مي توانيد تم رنگ خود را با توجه به رنگ پوست خود را به عنوان بي رنگ ، بژ روشن ، بژ طبيعي و بژ تيره را انتخاب نماييد. استفاده از كرم هاي ضد آفتاب نه تنها بايد به فصل تابستان ، بلكه همچنين كه خورشيد زمستان آسيب بيشتري به پوست شود. كرم هاي ضد آفتاب داراي مزاياي بسياري در اختيار مصرف كننده قرار مي دهد براي مثال كساني كه كار ليزر بر روي پوست شما انجام مي شود با استفاده از كرم هاي ضد آفتاب با كيفيت بالا از خشكي و سوزش پوست است كه حساس است و تنش است.
كرم هاي ضد آفتاب
استفاده از علل ضد آفتاب استاندارد با كيفيت بالاجلوگيري از پيري زودرسكاهش خطر ابتلا به سرطانجلوگيري از سموم و عرق از ترك پوستجلوگيري از چين و چروك در طول زمانجلوگيري از كك و مك پوست به علت نور خورشيدشفافيت و سلامت پوست بلند مدت تضمين شده استپوست صورت نشان داده خواهد شد به جوان تر و طراوت تر.استفاده از شرايط كرم هاي ضد آفتاببهتر است به استفاده از كرم هاي ضد آفتاب حداقل نيم ساعت قبل از حضور هواي آزاد براي جذب پوست است. اگر به علت اشعه هاي مضر لامپ هاي CFL در خانه هستيد ، توصيه مي كنيم سه بار در روز از كرم هاي ضد آفتاب استفاده كنيد. بنابراين هنگامي كه شما در حال شنا كردن به ياد داشته باشيد كه كرم هاي ضد آفتاب براي محافظت از پوست خود را از باكتري هاي مضر است. بدون كرم هاي ضد آفتاب مي توانيد پوست خود را بيش از دو ساعت محافظت, بنابراين بازسازي لازم نيست. تصورات غلط است كه براي جلوگيري از آفتاب سوختگي در موهاي صورت مردان باعث كم آبي و آفتاب سوختگي در خط مو اعتقاد بر اين است. به همين دليل آقايان بايد از كرم هاي ضد آفتاب براي تمام قسمت هاي صورت استفاده كنند. استفاده از كرم با espf بالا آن زمان بيشتري براي محافظت از پوست شما را ندارد. تمام كرم هاي ضد آفتاب محافظت در نهايت تا دو ساعت از پوست شما است. پوست تيره و روشن هيچ يك از اين استثنا كه آفتاب سوختگي را نمي سوزاند ، بنابراين بهتر است از كرم هاي ضد آفتاب با هر موضوع رنگي كه پوست شما را دارد استفاده كنيد. در نهايت ، استفاده از كرم هاي ضد آفتاب نه تنها براي افراد ارشد سال است ، و كودكان در هر سني بايد از اين كرم بهره مند شوند. فقط كودكان زير شش ماه بهتر است با يك متخصص پوست مشورت كنيد.
كرم هاي ضد آفتاب براي كودكان
كرم هاي ضد آفتاببهتر است به بررسي با يكديگر از كرم هاي ضد آفتاب است. ما به شما توصيه مي كنيم تمام قسمت هايي را كه در معرض نور مستقيم خورشيد با كرم هاي ضد آفتاب قرار دارند پوشش دهيد. به عنوان مثال بازوها يا پاهاي خود را در معرض نور مستقيم خورشيد حتما به استفاده از كرم هاي ضد آفتاب. اگر مي خواهيد براي تعطيلات در هواي تازه به كوه هاي ساده برويد و زمان زيادي را در طبيعت در مورد كرم هاي ضد آفتاب پس از هر دست و شستن صورت را فراموش نكنيد. از ده تا چهار صبح در هر فصل سال ، شما خطرناك ترين زمان به دليل نور مستقيم خورشيد است. براي اين منظور ، توصيه مي كنيم حتي در محيطي كه حاوي كرم هاي ضد آفتاب ، سايه است رانندگي كنيد تا خورشيد به طور مستقيم بر روي صورت شما روشن نشود. استفاده از دستكش ، كلاه و لباس با آستين بلند باعث آسيب كمتر به پوست شما به دليل نور مستقيم خورشيد مي شود. توصيه مي شود براي كودكان يك كرم ضد آفتاب خاص را انتخاب كنيد. كرم هاي ضد آفتاب نه تنها براي بزرگسالان است. پوست چرب ، طبيعي و آكنه ، كه هر يك از آنها مي تواند يك كرم خاص بر اساس نوع پوست خود را انتخاب كنيد. متخصصين پوست و متخصصين زيبايي به اين نتيجه رسيدند كه اگر كرم هاي ضد آفتاب براي مدت طولاني روي پوست باقي بمانند ، به پوست آسيب نمي رسانند.
كرم هاي ضد آفتاب
كرم هاي ضد آفتاب در رده كلي براي انتخاب مصرف كننده آسان
در يك دسته كلي اگر ما مي خواهيم به شما كرم هاي ضد آفتاب ارائه دهيم ، مي توانيم به موارد فوق مراجعه كنيم
كرم هاي ضد آفتاب الانزا از نظر مصرفصورتبدنگردنانواع پوست بر اساس نوع كرم هاي ضد آفتابپوست طبيعيپوست خشكپوست حساسجوش پوستپوست چرب و تركيبيبر اساس نوع و شكل مصر محصولكرم هاي ضد آفتاباسپري كرم هاي ضد آفتابكرم هاي ضد آفتاب ژلكرم هاي ضد آفتاب فلويدامولسيونلوسيونبر اساس spfSCF 10SPF 20اس اف 20SPF 25SPF +25SPF 30SPF + 35SPF 50SPF + 50SCF 15SPF 100SPF + 100بر اساس رنگ و الزامات مصرف كنندهكرم هاي ضد آفتاب بي رنگكرم ضد آفتاب رنگ بژ روشنكرم هاي ضد آفتاب بژ طبيعيكرم هاي ضد آفتاب تيره بژكرم هاي ضد آفتاب بژ طلاييكرم هاي ضد آفتاب


اسپري كرم هاي ضد آفتاباسپري كرم هاي ضد آفتاب با اموال درست مثل كرم هاي ضد آفتاب در اختيار شما ، اما بهره.بسيار ساده براي مصرف كننده است. شما مي توانيد كرم هاي ضد آفتاب خود را در زمان كمي كه ممكن است و در هر نقطه دوباره پر كردن. حمل كرم هاي ضد آفتاب و اسپري هاي ويژه براي اين موضوع بسيار ساده است و فضاي زيادي را از كيسه خود نمي گيرد. ما توصيه مي كنيم با استفاده از اسپري بعد از حمام به شما احساس خنكي و طراوت مي دهد. شما همچنين مي توانيد لوسيون كرم هاي ضد آفتاب به درمان پوست شما خشك و مرطوب نگه داشتن آن استفاده كنيد. كرم هاي ضد آفتاب براي صورت ، بدن و گردن مي تواند آماده شود و مي تواند با هر سه محصول براي سلامتي كامل شما براي مدت زمان طولاني عرضه شود. اسپري به طور كلي براي كساني كه براي آنها سنگيني كرم هاي ضد آفتاب پوست برانگيخته توصيه مي شود. به همين دليل است كه آنها مي توانند آن را با احساس دلپذير تر با اسپري كرم هاي ضد آفتاب تجربه كنند.

https://www.purplle.com/skincare/sunscreen

از آن زمان محافظت از پوست با استفاده از اسپري و كرم نسبت خيلي كوتاه تر است و توصيه مي شود براي رفع اين مشكل چندين بار پشت سر هم اسپري كار را براي نگهداري آن اموال از پوست شما به روز خواهد شد. از آنجا كه پوست سر نمي تواند با كرم هاي ضد آفتاب پوشيده شود ، بدون اسپري ترديد مي تواند ايده آل ترين گزينه براي اين منظور باشد. پوست سر بيشتر تحت تاثير نور مستقيم خورشيد ، به ويژه آقايان ، بهتر است از كرم هاي ضد آفتاب براي محافظت از سلامت خود استفاده كنيد. اميد است كه راهنمايي هاي ارائه شده به شما در دستيابي به پوست زيبا كمك كند.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.